• OVV 35+1

  • OVV 35+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Maassen, LeonTechnische stafTrainer/coach
    Maassen, LeonOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    10 okt. 13:00Zwartewaal 35+1 - OVV 35+1Zwartewaal-terrein
    24 okt. 14:30OVV 35+1 - WFB 35+1Sportpark OVV
    31 okt. 14:00Rozenburg 35+1 - OVV 35+1Sportpark West
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    3 okt.OVV 35+1 - Botlek, SC 35+11 - 2
  • Poulestanden OVV 35+1 ( 2e klasse 5 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1GHVV'13 35+1330011389
    2Botlek, SC 35+122009456
    3Hellevoetsluis 35+122009636
    4Rockanje 35+121106064
    5Zwartewaal 35+131118714
    6NBSVV 35+121017433
    7Melissant 35+1210110823
    8Fortuna Be Quick 35+13102714-73
    9v.v. Hekelingen 35+1100106-60
    10OVV 35+1200236-30
    11Rozenburg 35+1200239-60
    12WFB 35+1200239-60

    Poulestanden OVV 35+1 ( Groep 1 20 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Egelantier Boys, de 35+13300154119
    2PPSC 35+2310268-23
    3OVV 35+13102811-33
    4NOCKralingen 35+13102814-63
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Betulli, SergioTeamspeler
    Blok, Patric deTeamspeler
    Boer, JelmerTeamspeler
    Bor, Egbert van denTeamspeler
    Brevé, DominiqueTeamspeler
    Deurzen, Dennis vanTeamspeler
    Dorsser, Sebastiaan vanTeamspeler
    Gielen, GuidoTeamspeler
    Klok, WernerTeamspeler
    Lubbe, ArjanTeamspeler
    Maassen, LeonTeamspeler
    Marcus, DaveTeamspeler
    Moerman, RenéTeamspeler
    Nanninga, MarcTeamspeler
    Poldervaart, RaviTeamspeler
    Sars, EgonTeamspeler
    Schaeffer, RiamTeamspeler
    Stoppelenburg, WillemTeamspeler
    Velden, Sebastiaan van derTeamspeler
    Westbroek, MartijnTeamspeler
    Zandbergen, DirkTeamspeler
    Zevenhuizen, MauriceTeamspeler
    Zwan, Lars van derTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Zwartewaal 35+1

    VS

    OVV 35+1

    10 oktober 202613:00 uur
    Zwartewaal-terrein veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    OVV 35+1

    0292 Mannen 35+ Zaterdag

    1,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd