• O.V.V. is er niet in geslaagd om de winst van verleden week een vervolg te geven. Thuis tegen Zwarte Pijl ging het elftal van Ronard Venekamp met 1-2 onderuit. De nederlaag had de ploeg geheel aan zichzelf te wijten door te veel kansen te missen. Vandaag gold voor O.V.V. een duidelijke voetbalwet of metafoor: \"Als je veel kansen niet benut tegen een sterke tegenstander krijg je uiteindelijk het deksel op je neus\".
    Er waren in de eerste helft veel kansen voor O.V.V. om op voorsprong te komen, maar veel spelers waren te gehaast in de afronding of men stuitte op de geweldig keepende sluitpost van de tegenstander. Ook Zwarte Pijl liet zich zeker niet onbetuigd. De ploeg uit Rotterdam voetbalde eveneens een prima pot waardoor er aan de Oostvoornse Zwartelaan een attractief schouwspel ontstond.

    Na een goed half uur komt Zwarte Pijl op voorsprong. Het elftal weet wel het net te vinden na een vloeiende aanval:0-1. O.V.V. doet er hierna alles aan om nog voor rust op gelijke hoogte te komen, maar de bal wil er gewoonweg niet in. Op schoten van Andre Breinburg en Stefan Reintjes is nu wel de keeper van Zwarte Pijl kansloos, maar paal en lat zijn in die fase de redding voor de Rotterdammers.

    Na rust probeert O.V.V. de gelijkmaker te foceren, maar is het juist de tegenstander die de voorsprong vergroot. Een omschakelmoment wordt O.V.V. fataal. Na een kwartier in de 2e helft staat de positionering van druk zetten niet goed waardoor de buitenspeler van Zwarte Pijl geheel vrij kan opstomen en afronden: 0-2. O.V.V. weigert zich, na deze tegenslag, gewonnen te geven. Helemaal nadat een speler van Zwarte Pijl met rood van het veld wordt gezonden na een onbesuisde actie. Snel hierna valt de aansluitingstreffer als Bob Bahnert opzichtig wordt vastgehouden in de beruchte zestien en de scheidsrechter gedecideerd naar de stip wijst. Patrick Struijk verzilverd de toegekende penalty en zorgt voor de 1-2.

    O.V.V. had nog een klein half uur om iets terug te doen. Het slotoffensief leverde helaas niets op. Ook niet nadat er, 5 minuten voor tijd, nog een speler van Zwarte Pijl met rood van het veld wordt gestuurd. Wat de ploeg ook deed, de bal ging er niet in. Bob Bahnert kreeg nog de grootste mogelijkheid, maar zijn vrije schietkans ging hoog over. Het bleef in Oostvoorne helaas voor O.V.V. bij 1 doelpunt waardoor het elftal verloor. Maar niet getreurd, het voetbal dat gespeeld wordt biedt voldoende perspectief voor het verdere verloop in de competitie. Volgende week opnieuw kansen als het elftal opnieuw thuis speelt. Zaterdag 25 oktober O.V.V. - vv Rhoon aanvang 14.30 uur Sportcomplex O.V.V.